Biuro rachunkowe

Przyjedziemy, gdy potrzebna jest pomoc księgowa na miejscu. Przeszkolimy również Twoich pracowników w sprawach związanych z księgowością lub kadrami.

Co to jest biuro rachunkowe?

Biuro rachunkowe świadczy kompleksową obsługę dla wszystkich przedsiębiorców, których księgowość oparta jest na księgach rachunkowych, podatkowej księdze przychodów i rozchodów oraz ryczałcie. Reprezentujemy naszych klientów przed organami Państwowymi. Pomożemy przy założeniu działalności, jak i rejestracji spółek prawa handlowego. Prowadzimy również kadry i płace.

Jesteśmy biurem, które nie musisz odwiedzać ale na pewno zechcesz. Oszczędzamy cenny czas. Przyjedziemy, gdy potrzebna jest pomoc księgowa na miejscu. Przeszkolimy również Twoich pracowników w sprawach związanych z księgowością lub kadrami. Księgowość Twojej firmy prowadzona będzie przez księgowych z bogatym doświadczeniem i na bieżąco szkolących się z dziedzin finansów, rachunkowości i prawa pracy.

Dostarczamy klientowi szereg dogodnych rozwiązań onlinowych, księgowych i internetowych. Nasz dział informatyczny przeniesie Twoją Firmę w bezpieczne miejsce na serwerze zdalnym (chmury), do którego będzie dostęp z dowolnego urządzenia w dowolnym czasie. Usługę można porównać pod względem bezpieczeństwa do konta bankowego, do którego logowania potrzebny jest tylko internet. Jeśli uszkodzi się komputer, można dalej spokojnie pracować na innym urządzeniu po zalogowaniu się do swojej bazy.

Biuro rachunkowe – aktualne promocje

Miesiąc za 1 zł

1

/mies.

  • Warunki:
  • Jeśli jesteś naszym klientem, to za przyprowadzenie każdego nowego klienta (po opłaceniu przez nowego klienta – przyprowadzonego klienta – pierwszej faktury) zaksięgujemy Ci miesiąc za 1 zł netto.

3 Miesiące za 0

0

/ 3 mies.

  • Warunki:
  • Jesteś niezadowolony z obsługi przez obecne biuro – opisz dlaczego? W uzasadnionych, obiektywnych przypadkach jeśli podpiszemy umowę za przejście z innego biura damy Ci 3 miesiące gratis. Gratis obejmuje: 3 miesiąc, 7 miesiąc i 12 miesiąc owocnej współpracy.

Pakiety łączone

/mies.

  • Na miejscu po przedstawieniu profilów swojej działalności i oczekiwań wobec nas przedstawimy indywidualną cenę, która na pewno nie obciąży budżetu Państwa firmy, a będzie satysfakcjonowała obie strony.
  • ㅤ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣ㅤ

Jeżeli masz jakieś pytania, bądź jesteś zainteresowany ofertą – skontaktuj się z nami!

Atrakcyjne ceny

Nasz cennik dołączany jest do każdej umowy. Ceny często są ustalane indywidualnie z racji różnorodności branż i zapotrzebowań klientów, ale mamy dla Państwa kilka promocji, które pomogą w decyzji o nawiązaniu współpracy z nasza firmą.

Doświadczony zespół

Pracujące w Blu-eM księgowe posiadają wieloletnie doświadczenie w księgowości. Szkolą się na bieżąco, by nadążyć ze zmianami w polskich podatkach. Luki wynikłe z braku zagadnień w szkoleniach uzupełniamy czytając zaprenumerowane wydawnictwa księgowe.